€ 7,75/h

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory jeżyn i szparagów Kraichtal 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kraichtal
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 25, 2019 6:12 am

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka do zbioru szparagów i jeżyn w Kraichtal. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu za darmo.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzy w i owoców

Miejsce zatrudnienia: Kraichtal, Niemcy

Pensja: 7,75 euro brutto na godzinę pracy za pracę przy sortowaniu lub 0,85 euro/kg za zbiór szparagów

Opis stanowiska pracy:

  • praca sezonowa przy zbiorach szparagów oraz jeżyn na plantacji

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność na 70 dni minimum

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na okres od 70 dni do połowy roku

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zgłaszać można się drogą elektroniczną. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • annaborkowska62@gmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-szparagow-i-jezyn-kraichtal-2019/

ID ogłoszenia: 2275c4a3c8643f24