€ 10,46/h

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz w Hanowerze 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 29, 2019 03:24

Hurtownia drogeryjna z Hanoweru poszukuje od zaraz chętnych komisjonerów do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu do wysyłki.

Actio Personaldienstleistungen GmbH z siedzibą w Hannover (Niemcy) jest niemiecką firmą zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem personelu. Działamy od wielu lat na rynku. Obecnie nasza firma zatrudnia ok. 500 zadowolonych pracowników. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia oraz wsparcie polskojęzyczne dla osób decydujących się na wyjazd z kraju i podjęcie zatrudnienia na terenie Niemiec.

MAGAZYNIER (m/w/d) – MAGAZYN DROGERYJNY – BEZ J.NIEMIECKIEGO
Hanower
RS/11/2019

Oferujemy:

niemiecką umowę na pełen etat
gwarancję odprowadzania wszystkich składek + ubezpieczenie
stawkę: 10,46€ brutto/h
dodatek na dojazdy 25€ netto / miesiąc
możliwość odpłatnego zakwaterowania (280€)
polskojęzyczne wsparcie
cotygodniowe przelewy w formie zaliczek – dla chętnych
indywidualne podejście do pracownika
odpłatny dojazd do pracy – ograniczone miejsca!

Wymagania:

motywacja do pracy
gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym + soboty (w razie zapotrzebowania)
NIE WYMAGAMY: znajomości języka niemieckiego

Obowiązki:

realizacja zamówień – komisjonowanie
przygotowywanie artykułów drogeryjnych do wysyłki
uzupełnianie towaru na półkach magazynu
kontrola jakości

recruiting@actio-personal.de

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4475db7798c00977