€ 9,84/h +zakwaterowanie

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiór papryki, pomidorów od zaraz Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Torgau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 25, 2019 04:34

Od listopada 2019 zatrudnimy osoby do zbioru papryki i pomidorów w Torgau. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Miejsce zatrudnienia: Torgau, Niemcy

Start: od listopada 2019

Pensja: 9,84 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w szklarni przy zbiorze, pielęgnacji warzyw – pomidorów oraz papryki

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność, sumienność
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na stanowisku a także znajomość języka
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie bezpłatne w ogrzewanym domku
  • sprawdzonego pracodawcę
  • przyjazne warunki

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „szklarnia/11/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbior-papryki-pomidorow-torgau/

ID ogłoszenia: 1955db21a62a4e60