€ 10000 PLN netto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek 2021 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 12, 2021 04:30

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech od maja 2021 dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie na plantacji z Rövershagen przy zbiorach owoców truskawek. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Lokalizacja: Rövershagen, Niemcy

Wynagrodzenie: nawet 10000 PLN netto miesięcznie dla zbieraczy

Start: od maja 2021

Obowiązki:

  • praca dla zbieraczy na polu
  • ewentualnie inne zadania na hali lub pielenie

Wymagania:

  • optymizm, motywacja
  • sumienność
  • dostępność od maja 2021

Zapewniamy:

  • przy innych pracach polowych 9,60 euro brutto na godzinę pracy
  • odpłatne zakwaterowanie, śniadania oraz obiady za 10 euro/doba
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • dostęp do wifi
  • możliwość wypożyczenia porządnej jakości odzieży przeciwdeszczowej
  • atrakcyjna aplikacja na telefon do śledzenia postępów swojej pracy
  • opcja prania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez: www.karls.jobs

Możliwy jest również kontakt telefoniczny:

  • 94 36 62 712 – od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00-14:00
  • +48 606 287 948 – we wtorki i czwartki od 20:00 do 21:00

Adres: 18182 Rovershagen Purkshof 2

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2021-zbiory-truskawek-w-rovershagen/

ID ogłoszenia: 5655ffb1f1b6324b