€ 2000 euro miesięcznie

Rolnictwo dam sezonową pracę w Niemczech bez języka od marca 2015 Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 1, 2014 23:50

Aktualna propozycja pracy w Niemczech w rolnictwie od marca do października 2015. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik rolniczy

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Zarobki: 2000 euro miesięcznie

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za pomoc na gospodarstwie.
  • Do zadań należeć będzie uprawianie pól, zbiory owoców i warzyw, uprawa i zbiory zbóż, zajmowanie się trzodą chlewną oraz inne zadania pomocnicze.

Oczekiwania:

  • bardo dobra sprawność fizyczna
  • przynajmniej 5-cio letnie doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B i E
  • obowiązkowość, zwinność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy od marca 2015

Oferta:

  •  zatrudnienie od marca do października 2015
  • praca w godzinach 6 do 18
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na adres: biuro@workingservice.pl

Wiadomość należy zatytułować – Praca na roli w Niemczech

źródło: http://praca-sezonowa-za-granica.pl/praca/praca-na-roli-w-niemczech-od-marca-2015/

ID ogłoszenia: 22854526909c9e2e

9 komentarzy na “Rolnictwo dam sezonową pracę w Niemczech bez języka od marca 2015 Frankfurt”

  1. mozliwos pracy na stale

  2. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy bardzo proszę o kontakt numer telefonu jest na CV

  3. michałowski łukasz na listopad 19, 2014 @ 12:24

    Szanowni Państwo!
    Mam 32 lata i mam duże doświadczenie w pracach związanych z rolnictwem,gdyż sam pochodzę z gospodarstwa rolnego gdzie zajmujemy się uprawą zbóż i warzyw jak i hodowlą trzody chlewnej.
    Od siedmiu lat wyjeżdżam na prace sezonowe do Niemiec i Holandii,gdzie zajmuję się zbiorem owoców(jabłka, truskawki)jak i pielęgnacją drzewek .
    Pracowałem także przy zakładaniu od podstaw nowych pól z truskawkami jak i nowych sadów.
    Z poważaniem
    Michałowski Łukasz

  4. Szanowni państwo!

    Jestem zainteresowany ofertą pracy, gdyż sam prowadzę gospodarstwo rolne ( 14 ha) uprawiam truskawki, sieję zboża, hoduję bydło. Dodam że pracowałem 20 lat przy cięciu winogron w niemcach i dobrze znam język( mam 39 lat). Posiadam prawo jazdy na traktor i samochód.
    Szczepanik mariusz

  5. Witam 🙂
    Jestem po technikum rolniczym . Pracuję na gospodarstwie od 16 roku życia .Posiadam 20 ha pola , prowadzę gospodarstwo rolne . Mam doświadczenie w Uprawie zbóż owoców a także w hodowli zwierząt, krów, koni, trzody chlewnej, kur .Potrafię spawać dokonywać potrzebnych napraw . Posiadam prawo jazdy na ciągnik i samochód . Mam bardzo dobry stan zdrowia 55lat pochodzę z w. podkarpackiego
    tel:794036798
    e-mail. t.matusz766@wp.pl

  6. witam mam pytanie jest aktualne to ogłoszenie ? jestem zainteresowany pracą,
    CIRRUCULUM VITAE
    DANE OSOBOWE
    Imię i nazwisko: Józef Staniucha
    Data urodzenia:08.02.1964r.
    Adres:Polków 48A 98-220 Zduńska Wola
    Numer telefonu:694-382-606
    E-mail:jozek-64@o2.pl
    DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
    03.09.1979r.-30.04.1985r.-dziewiarz w Zakładzie Przemysłu
    Dziewiarskiego „Wola” w Zduńskiej Woli
    22.05.1985r.-30.04.1987r.-robotnik magazynowy w Przedsiębiorstwie
    Hurtu Spożywczego w Zduńskiej Woli
    07.05.1987r.-31.08.2008r.-dozorca-gospodarz domów w Spółdzielni
    Mieszkaniowej „Lokator” w Zduńskiej Woli
    Wyjazdy sezonowe na zbiory malin
    2012,2013i2014 praca na tym samym majątku ogrodniczo –sadowniczym przez kilka miesięcy w roku oraz inne prace powierzone przez pracodawcę .
    WYKSZTAŁCENIE
    1971-1979-Szkoła Podstawowa w Rzechcie
    1979-1981-Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zduńskiej Woli-zawód
    Pończosznik
    PRZEBYTE KURSY
    Prawo jazdy kat.B
    DODATKOWE INFORMACJE
    Znajomość obsługi komputera

    Tel,694382606

  7. tel 665296628 na luty 23, 2015 @ 08:23

    10 lat pracy w rolnictwie prawo jazdy b,t

  8. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  9. Dzień dobry nazywam się Sebastian Gościmiński.
    Jestem kawalerem bez żadnych zobowiązań i bez nałogów.
    Pracowałem w hali produkcyjnej przy mięsie.
    Pracowałem w ogrodnictwie .
    Wykształcenie zawodowe
    tel:785-345-440

    Sebastian Gościmiński