€ 8,50/h

Dam sezonową pracę w Niemczech 2019 przy zbiorze szparagów i truskawek Nienhagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nienhagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 9, 2018 5:03 am
  • Wygasa: 13 dni, 3 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy zbiorze truskawek i szparagów. Zatrudnienie bez znajomości języka w gospodarstwie rolnym w Nienhagen.

Miejscowość: Nienhagen, Niemcy

Umowa: na sezon 2018

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców i warzyw

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka 8,50 euro na godzinę – ale pensja naliczana jest w systemie akordowym lub godzinowym

Zakres zadań:

  • praca przy zbiorze szparagów i truskawek na polu

Oczekiwania:

  • pracowitość, wytrzymałość
  • dobra kondycja fizyczna
  • osoby aplikujące na zbieracza szparagów muszą zorganizować sobie samodzielnie przejazd na pole

  • pracę sezonową na rok 2019 przy zbiorze truskawek i szparagów, szparagi zaczynają się od kwietnia i trwają do połowy czerwca natomiast truskawki rozpoczynają się od maja
  • brak dodatkowym kosztów za pośrednictwo
  • zarobki to około 100 euro dziennie
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt za dobę od osoby to ok. 5 euro

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

  • 501208906 lub 668438241

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorze-szparagow-i-truskawek-2019-nienhagen/

ID ogłoszenia: 5245be4bb26e9849