€ Do uzg.

Zbiory pieczarek od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka k. Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: listopad 12, 2021 01:56

W okolicach Berlina propozycja sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym dla pracowników na miejscu.

Miejsce zatrudnienia: Tietzow koło Berlina lub Hofingen koło Hanoweru

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbiorów pieczarek

Termin: od 15.11.2021 lub od 01.12.2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy ścinaniu pieczarek

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy przy zbiorach pieczarek
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dostępność
  • brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie od 15 listopada lub 1 grudnia 2021
  • pracę również w okresie świąt
  • zatrudnienie bez pośredników u niemieckiego pracodawcy
  • atrakcyjne dodatki – świąteczny oraz urlopowy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • dostęp do internetu po wifi w pracy i mieszkaniu
  • bonus za zbiory powyżej 21kg/h
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • opiekę personelu na miejscu który również komunikuje się w języku polskim

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny w języku polskim, pod numerami:

  • 666567554
  • 0049 5152976320
  • 0049 5152976321
  • 0049 5152976343

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-przy-zbiorze-pieczarek-w-niemczech-CID4-IDLUuPq.html

ID ogłoszenia: 960618da6ef0fadf