€ 13,25-16,50/h +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2019 01:57

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 13,25 do 16,50 w zależności od sposobu zatrudnienia, na umowie niższa stawka, na gewerbe wyższa

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprzątanie domów i mieszkań klientów – dbanie o estetyczny wygląd – wymiana ręczników, zmiana pościeli, włączanie prania, mycie brodzika, wanny, odkurzanie, włączanie zmywarki, mycie lodówek itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • pracowitość, energiczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • sprawdzonego pracodawcę, solidne warunki zatrudnienia
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • dla pracowników zorganizowany jest na miejscu tani kurs języka niemieckiego
  • wsparcie przy formalnościach
  • darmowe zakwaterowanie dla osób które wyrobią minimum godzinowe na miesiąc

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7695cbf7ae5a5aee