€ 1750-2200

Dam pracę w Niemczech remonty-wykończenia na budowie regipsy od zaraz Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Osnabrück
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2019 03:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie od zaraz w Osnabrück przy montażu regipsów, szpachlowaniu i malowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Osnabrück, Niemcy

Pensja: 1750 do 2200 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca budowlana przy remontach i wykończeniach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wykonywaniem zadań przy regipsach, montażem ścianek działowych, szpachlowaniem połączeń
  • inne zadania np. montaż drzwi, malowanie, tapetowanie itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w wymiarze minimum 4 lat
  • dobra kondycja fizyczna
  • samodzielność
  • prawo jazdy oraz własne auto
  • duża dokładność, odpowiedzialność, sumienność

Zapewniamy:

  • rozliczanie za godziny
  • dużą liczbę zleceń oraz płacenie pensji terminowo
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • pracodawca zapewnia narzędzia
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę na pełny etat z opcją wyrabiania nadgodzin

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/osnabruck-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-przy-regipsach-monter-plyt-gipsowo-kartonowych/

ID ogłoszenia: 3655cfea6e7a5d22