€ 12,50-14,50/h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina w Berlinie bez języka od zaraz dla sprzątaczki-sprzątacza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 29, 2021 2:05 am

Dla sprzątaczki-sprzątacza w Berlinie możliwa od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji kina. Zatrudnienie bez znajomości języka jest możliwe, zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kina

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 12,50 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu kina
  • pracownik będzie wchodził między seansami na sale projekcyjne i sprzątał – odkurzał, wymiatał, zbierał pozostawione odpady
  • sprzątanie toalet, korytarzy, części restauracyjnej, gabinetów

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • rzetelność, zorganizowanie, solidność
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • samodzielność

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • pomoc koordynatora Polaka
  • zgrany zespół i rodzinną atmosferę
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie w cenie 220 euro miesięcznie od osoby lub wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • dobre wynagrodzenie i dwie premie rocznie

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca października2021. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-berlin/

ID ogłoszenia: 24617b2b85898f0