Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech Opiekunka starszego, samotnego pana z ok. Magdeburga od 27.06

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bernburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 25, 2017 2:28 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Niemczech Opiekunka starszego, samotnego pana z ok. Magdeburga od 27.06

Opis

Począwszy od 27-go czerwca 2017 potrzebna opiekunka osób starszych gotowa podjąć pracę w Niemczech. Zatrudnienie w rejonie Magdeburga przy opiece nad Panem w wieku 74 lat.

Podopieczny ma 74 lata, 174 cm wzrostu i waży 78 kg. Pan jest osobą leżącą, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, lecz pomaga przy transferze i próbuje czasami chodzić przy balkoniku. W przeszłości pan przeszedł prawostronny udar mózgu, nie ma problemów z mówieniem. Cierpi na inkontynencję (nosi pampersy, cewnik). Pan ma wstawioną sztuczną zastawkę sercową, ponieważ dwa lata temu przeszedł operację na serce. Do pana przychodzi raz dziennie opieka medyczna i pomaga przy myciu, a sporadycznie też podaje leki podopiecznemu (tym zajmuje się również rodzina). Rodzina stara się o podnośniki do łóżka i prysznica. Praca w nocy może występować, trzeba być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Obowiązki: Opiekunka odpowiedzialna jest za pomoc przy prowadzeniu gospodarstwa domowego (pranie, prasowanie, gotowanie, pielęgnacja kwiatów, sprzątanie, robienie zakupów) oraz za opiekę nad podopiecznym (pomoc przy transferze, ubieraniu, pielęgnacji i higienie, jedzeniu i piciu, towarzyszenie w czasie wizyt lekarskich, zmienianie pampersów, zabieranie na spacery, a także organizowanie czasu wolnego).
Podopieczny mieszka sam w domu (przedmieścia Bernburga) o powierzchni ok. 100 m2. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój wyposażony standardowo, z radiem i telewizją. Jest Internet i tanie połączenia telefoniczne do Polski. Do podopiecznego przyjeżdża córka dwa razy w tygodniu. Czas wolny to jeden dzień w tygodniu (inne formy czasu wolnego do uzgodnienia z córką podopiecznego).
Wymagania: komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 27.06. na 2 miesiące
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 165949230a1fdb2

ilość wszystkich wyświetleń: 454, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.