€ 10/h euro

Dam pracę w Niemczech od zaraz w budownictwie malarz przy wykończeniach Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Chemnitz
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: październik 19, 2018 05:01

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla budowlańców przy wykończeniach. Ogłoszenie z Chemnitz dla malarzy budowlanych przy szpachlowaniu, malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz – pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Chemnitz, Niemcy

Pensja: 10 euro na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • praca na budowie przy malowaniu ścian
  • obowiązkiem będzie kładzenie tynków
  • pracownik przygotowuje ściany pod dalszą pracę – szpachluje, szlifuje itp.

Oczekiwania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność
  • samodzielność
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • dwie premie w ciągu roku – świąteczna oraz wakacyjna
  • pomoc doświadczonych koordynatorów
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o kontakt mailowy, na adres:

  • k.mikolajczak@ks-gmbh.net

Kontakt telefoniczny, pod numerem: (+49) 0371/45009762

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-od-zaraz-chemnitz/

ID ogłoszenia: 6415bc8daa1c8812