€ 12,19 brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: Marzec 5, 2019 6:53 am

Od zaraz propozycja legalnej pracy w Niemczech dla pakowaczy. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce kosmetyków samochodowych z Ulm przy pakowaniu gotowych wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: okolice Ulm

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Zarobki: 12,19 euro brutto/h + 150 euro dodatku do zakwaterowania oraz 100 euro zwrotu za dojazdy do pracy własnym autem

Umowa: na stałe z 3 miesięcznym okresem próbnym

Zadania:

Praca na końcowym odcinku linii produkcyjnej w fabryce kosmetyków samochodowych przy zdejmowaniu produktów z taśmy i pakowaniu do kartonów. Zapakowany, pełny karton odkładany jest na paletę, po jej zapełnieniu należy owinąć ją folią stretchową i okleić kodem partii produktu. Następnie paleta zabierana jest do magazynu.

Wymagania:

  • gotowość do ciężkiej pracy o charakterze fizycznym (maksymalny ciężar produktów to ok 6 kg)
  • dyspozycyjność na dłuższy okres
  • dokładność, drobiazgowość i przywiązanie do detali
  • tylko osoby niepalące (na terenie całego zakładu obowiązuje zakaz palenia z uwagi na użyte do produkcji substancje)
  • sumienność w wypełnianiu powierzonych przez pracodawcę zadań
  • mile widziane osoby znające się na motoryzacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne pracę w Niemczech bezpośrednio u pracodawcy na długi okres
  • konkurencyjne warunki finansowe, premie oraz bonusy świąteczne
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowanie (koszt to ok 300 euro za pokój miesięcznie, ale pracodawca pokrywa 1/3 tej kwoty)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 3215c7db7e63fadb

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych Ulm”

  1. justyna228 na Marzec 8, 2019 @ 5:56 am

    chciał bym podjąć pracę u was