€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie rozładunek, załadunek bez języka Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 5, 2014 2:59 pm

Magazyn z Poczdamu poszukuje osób bez znajomości języka na stanowisko pomocnik magazynowy. Oferta pracy w Niemczech w Poczdamie przy rozładunku, załadunku paczek z i na samochody ciężarowe.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Zarobki: stawka podstawowa 8,50 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne zgodnie z niemieckim prawem pracy

Miejsce zatrudnienia: Poczdam

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w firmie logistycznej na magazynie.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zajmować się załadunkiem oraz rozładunkiem paczek a także sortować towar.
  • Inne prace fizyczne np: rozkładanie paczek na magazynie.

Oczekiwania:

  • Zwinność, sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • duża motywacja
  • logiczne myślenie
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • gotowość podjęcia pracy na zmianę nocną
  • tężyzna fizyczna

Oferujemy:

  • pracę w bardzo dobrych warunkach na zmianie nocnej
  • zmiany są po 8 godzin przez 5 dni w tygodniu
  • zatrudnienie na pełny etat
  • niemieckie warunki umowy
  • opieka polskojęzycznego współpracownika

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: riznm/11/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 627545a12c1586a5

9 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech na magazynie rozładunek, załadunek bez języka Poczdam”

  1. PROSZE O KONTAKT na Listopad 6, 2014 @ 3:21 pm

    JESTEM ZAINTERESOWANY PROSZE O KONTAKT NA NUMER TELEFONU 609175998

  2. Dzien dobry chcialbym odp.na panstwa ogloszenie,gdyz spelniam wszystkie wymagania.Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury

  3. witam jestem chetny do tej pracy

  4. szukam pracy

  5. Witam,

    Bardzo jestem zainteresowana ta ofera pracy. Mam 20 lat mieszkam w Niemczech tymczasowo w Gelsenkirchen. Szukam stałej pracy. Jestem otwarta na kazda propozycje. Nie boje sie wyzwan. Jestem odwazna, kreatywna, punktualna. Posiadam prawojazdy kat. B oraz uprawnienia na wozki widlowe. Zostawiam swoje namiary 512438558. Uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam

  6. Obecnie mieszkam w Bochum poszukuje pracy

  7. Witam!Jestem zainteresowany tą ofertą pracy na w/w stanowisku.Jestem w pełni dyspozycyjny,spełniający wszelkie wymagania.Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 695839519 lub 506872936.Pozdrawiam

  8. Dariusz Łuczak na Listopad 14, 2014 @ 1:01 pm

    Witam jestem zainteresowany posiadam uprawnienia na wózki oraz staż 9-cio letni na podobnym stanowisku. Proszę o kontakt 664039121

  9. Jestem zainteresowany ww. Oferta pracy z doswiadczeniem