€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech dla pomocnika na budowie bez języka od zaraz Steinheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Steinheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 26, 2021 03:55

Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla pomocnika. Zatrudnienie 2021 w Steinheim bez znajomości języka dla budowlańców. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Steinheim, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań ogólnobudowlanych w charakterze pomocnika
  • obowiązkiem będzie rozbiórka ścian i cokołów betonowych
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za przygotowanie podłoża pod dalsze prace, malowanie ścian, szlifowanie,
  • do zadań należeć może również montaż regipsów

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – przy wykonywaniu prac ogólnobudowlanych
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu
  • pracę również dla osób bez znajomości języka

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 735 933 896

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocnika-na-budowie-od-zaraz-steinheim/

ID ogłoszenia: 795605c869eecbff