€ 1700 netto+zakwaterowanie

Niemcy praca bez języka dla montera regipsów na budowie od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 14, 2021 4:04 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla montera regipsów z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Augsburgu na budowie bez znajomości języka niemieckiego przy suchej zabudowie karton-gips.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter regipsów

Miasto: Augsburg, Niemcy

Pensja: 1700 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy montażu ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac budowlanych polegających na wykończeniach – szlifowanie, szpachlowanie, malowanie, izolowanie
  • zadania wykonywane są na podstawie rysunku technicznego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę delegowania
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie również dla osób bez znajomości języka
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych a także w soboty
  • pomoc koordynatora Polaka

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

  • Kontakt telefoniczny: +48 668 817 007
  • Adres kontaktowy: mazur@cdpersonal.eu

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-dla-montera-regipsow-bez-jezyka-od-zaraz-augsburg/

ID ogłoszenia: 299609d0f6852b72