€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech dla Polaków sprzątanie biur w Hamburgu 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 24, 2015 01:34

Poszukujemy pracowników fizycznych z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu biur w Hamburgu 2015. Ogłoszenie pracy w Niemczech dotyczy godzin popołudniowych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hamburg

Stawka godzinowa: do negocjacji z pracodawcą

Obowiązki:

  • Praca w godzinach popołudniowych, po opuszczeniu biura przez większość pracowników.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie pozbierać brudne kubki, talerze ze stanowisk pracy, poodkurzać, zetrzeć kurze. Ważnym zadaniem będzie sprzątanie pokoi socjalnych oraz toalet.
  • Inne prace tak jak – sprzątanie sal konferencyjnych, recepcji, itp.

Oczekiwania:

  • uczciwość
  • brak problemów z prawem potwierdzone odpowiednim dokumentem
  • możliwość pracy na popołudnia
  • wymagana jest znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • duża samodzielność
  • systematyczność

Oferta:

  • praca na pół etatu w godzinach 16-20
  • zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • zapewnione wszelkie materiały, środki do czyszczenia oraz urządzenia takie jak odkurzacz
  • pomoc na miejscu
  • uczciwe warunki zatrudnienia z prawem do urlopu i dodatkami świątecznymi
  • ubezpieczenie
  • należności wypłacane raz w tygodniu

Pracodawca nie organizuje zamieszkania. Pracownik musi samodzielnie zorganizować sobie lokum.

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9875510b5e671830