€ 1700 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji jogurtów bez języka 2017 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 29, 2017 15:53

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych. Oferta 2017 dla par bez znajomości języka z fabryki w Stuttgarcie. Zatrudnienie aktualne od czerwca 2017.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Stuttgart, Niemcy
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie
Termin: praca od czerwca

Opis zadań:

  • praca na produkcji spożywczej
  • obowiązkiem pracownika będzie obsługa maszyn produkcyjnych po odpowiednim przeszkoleniu, przeprowadzanie kontroli jakości a także pakowanie gotowych produktów
  • dbanie o porządek na stanowisku
  • mycie oraz konserwacja maszyn
  • inne zadania zlecone przez managera

Oczekiwania:

  • chęć i gotowość podjęcia długoterminowego zatrudnienia w Niemczech
  • umiejętność pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie
  • umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku
  • świetna organizacja czasu pracy
  • punktualność, pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pracodawca pomaga w zorganizowaniu zamieszkania
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opieka koordynatora Polaka
  • pracę od czerwca 2017

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcjajogurtów/06/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8005922c6a523b0a

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla par na produkcji jogurtów bez języka 2017 Stuttgart”

  1. Renata050785 na maj 25, 2017 @ 17:45

    Witam jestem zainteresowana prosze o szczegoly renata.lipian@interia.pl

  2. konrad.leissner na maj 30, 2017 @ 13:27

    Witam . moze sie z panstwem skontaktowac telefonicznie ?

  3. Proszę o szczegóły i numer telefonu-klarens@vip.onet.pl

  4. Proszę o szczegóły i numer telefonu- klarens@vip.onet.pl