€ 10.15 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie w Burgwedel od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Burgwedel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 23, 2020 01:31

Aktualna propozycja ciekawej pracy w Niemczech na magazynie w Burgwedel. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka przy komisjonowaniu i pakowaniu artykułów.

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

mp@cp-personal.com

ID ogłoszenia: 8985f91355045927