€ 14,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji metra od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 7, 2022 01:34

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie przy sprzątaniu i dezynfekcji metra. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz-sprzątaczka metra

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od października 2022

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako sprzątacz – sprzątaczka metra
  • praca na zmianie nocnej
  • obowiązkiem będzie sprzątanie i dezynfekowanie powierzchni, uchwytów, podłóg, pranie tapicerki
  • pracodawca zapewnia profesjonalną chemię do sprzątania oraz porządne sprzęty

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samochód
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • brak nałogów
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • darmowe zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • umowę podpisaną z pracodawcą
  • komplet odzieży pracowniczej
  • środki ochrony osobistej
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • obowiązuje system zmianowy
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:

Prosimy o pilne wysyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: sprzątanie metra, Berlin 09/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-metra-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 398633d8a33bd130