€ 1800/mc + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech bez języka przy remontach na budowie od zaraz Remscheid

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Remscheid
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 7, 2018 5:03 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na budowie. Zatrudnienie dla budowlańców od zaraz w Remscheid przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Remscheid, Niemcy

Pensja: 1800 euro miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy przy remontach
  • znajomość języka mile widziana ale nie jest obowiązkowa
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej – niemieckiej gewrerbe

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • pracodawca zapewnia umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • ubezpieczenie pracownicze
  • umowę na czas nieokreślony

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • d.slawik@gmx.de

Możliwy kontakt telefoniczny, pod numerem: 004915111636333

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-remontach-remscheid/

ID ogłoszenia: 1995b9181b789dee