€ 2660+premie, dodatki

Produkcja czekolady dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 16, 2024 03:36

W fabryce czekolady z Berlina do podjęcia od zaraz słodka praca w Niemczech na produkcji wyrobów. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia z zakwaterowaniem zorganizowanym dla pracowników na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady / pomocnik

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2660 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 5

Zakres obowiązków:

Pracownik będzie odpowiedzialny za nadzór nad działaniem maszyn produkcyjnych do wytwarzania czekolady, precyzyjne odmierzanie niezbędnych składników oraz kompleksową kontrolę jakości surowców, w tym orzechów i rodzynek. Konieczne będzie rygorystyczne przestrzeganie norm dotyczących jakości półproduktów oraz utrzymanie najwyższych standardów sanitarnych. Ponadto, do obowiązków będzie należało staranne pakowanie i opisywanie produktów, a także ich układanie na paletach podczas końcowego etapu produkcji.

Wymagania:

Poszukujemy kandydatów z wyraźnym zainteresowaniem pracą w sektorze produkcji słodyczy, którzy są gotowi do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności produkcyjnych oraz potrafią efektywnie współpracować w zespole. Istotne są również znacząca precyzja i dokładność w wykonywaniu obowiązków, a także elastyczność w adaptacji do ewentualnych zmian w harmonogramie pracy.

Oferujemy:

Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia, obejmujące miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2660 euro brutto. Gwarantujemy natychmiastową dostępność do pracy, nie wymagając znajomości języka niemieckiego. Oferujemy kompleksowe szkolenie z obsługi maszyn oraz procesu produkcji czekolady. Praca odbywa się w dynamicznym i przyjaznym środowisku, a także istnieje możliwość zakwaterowania w Berlinie za niewielką opłatą miesięczną (około 200 euro). Kandydaci mogą liczyć na wsparcie ze strony koordynatora posługującego się językiem polskim, a także na perspektywy rozwoju zawodowego i możliwość awansu w strukturze firmy.

Aplikacja:

Zachęcamy do składania aplikacji drogą elektroniczną, dołączając aktualne CV ze zdjęciem oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym. Prosimy również o podanie realnego terminu dyspozycyjności.

Cenimy przemyślane aplikacje. Nie poszukujemy kandydatów o niskim zaangażowaniu, którzy spodziewają się łatwych zarobków bez wkładu własnego.

Pragniemy podkreślić, że pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: PC/B/02U/24

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 88765cea8c5b4df3

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.