€ 12,49 brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: Kwiecień 20, 2019 12:17 am

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Ulm bez znajomości języka i doświadczenia dla pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,49 euro brutto na godzinę pracy plus 150 euro dodatku na poczet kosztów zamieszkania i 100 euro zwrotu za dojazdy własnym autem

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków samochodowych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zdejmowanie artykułów z taśmy i pakowanie do opakowań kartonowych
  • pełny karton należy zamknąć i położyć na palecie oraz dodatkowo zabezpieczyć folią stretchową

Oczekiwania:

  • duża zaletą będzie hobby motoryzacyjne
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość przenoszenia paczek
  • brak problemów ze zdrowiem
  • duża dokładność, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • brak nałogów – zakaz palenia na całym terenie fabryki i magazynu
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • sprawdzone warunki i pracodawcę
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia na dłużej
  • dla chętnych opcja zorganizowania odpłatnego zakwaterowania na miejscu, koszt miesięczny to około 300 euro miesięcznie od osoby
  • pracodawca zapewnia wysokie zarobki, premie i bonusy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 765caf95a171047