€ 1800/mc euro

Dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie galanterii skórzanej od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 27, 2017 03:31

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza galanterii skórzanej. Ogłoszenie z Lipska przy pakowaniu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zamieszkania: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1800 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Uwaga! Jest to rekrutacja uzupełniająca

Opis stanowiska pracy:

  • skrupulatna praca, polegająca na dokładnym przeprowadzaniu kontroli jakości oraz pakowaniu
  • pracownik będzie pracował przy galanterii skórzanej – paskach, torbach, portfelach, teczkach
  • obecny projekt zakłada umieszczanie produktów w opakowania z akcentem świątecznym

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • wysoka motywacja
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • duża dokładność, pracowitość oraz odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zatrudnienie na czas określony do końca listopada 2017
  • dodatki, premie oraz bonusy na święta
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro za wyższy standard lub 150 euro za zamieszkanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “„Pakowanie/przepakowywanie galanterii skórzanej – rekrutacja uzupełniająca” prosimy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz LM w załączeniu.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-portfeli-bez-jezyka-lipsk/

ID ogłoszenia: 53759f24941d274b