€ 1600 euro brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka dla par w Kolonii na produkcji art. gumowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 7, 2016 03:13

Oferta z Kolonii dla par na produkcji elementów gumowych (dywaników samochodowych, mat wygłuszających, itp). Niemcy praca bez znajomości języka przy obsłudze maszyn i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1600 euro brutto

Zakres zadań:

  • prace w fabryce która zajmuje się wytwarzaniem produktów z gumy, są to między innymi – maty fitness, dywaniki samochodowe, odboje, korytka do bagażnika, itp
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wyjmowanie elementów z maszyn produkcyjnych i następnie obrabianie ostrych krawędzi a także zbieranie nadmiaru materiału za pomocą specjalnego ostrza
  • pakowanie gotowych produktów do pudełek lub foliowanie

Oczekiwania:

  • sprawność, zręczność, pracowitość
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialność, skrupulatność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne
  • pracę dla par
  • możliwość zdobycia dobrego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji a w późniejszym czasie awansu
  • wprowadzenie w zadania
  • wsparcie zapewnione przez polskojęzycznego rezydenta, pomoże on wszystkim w urzędach i przy zaaklimatyzowaniu się

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam CV ze zdjęciem, krótkim opisem i aktualnymi danymi kontaktowymi na poniżej podany adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji elementów gumowych, Kolonia 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-kolonia-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-elementow-gumowych/

ID ogłoszenia: 245703c82f94023