€ 9-11/h netto

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie od zaraz przy rozbiórkach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: lipiec 2, 2021 02:07

Aktualna oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Hamburgu dla budowlańców bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 do 11 euro netto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac wyburzeniowych zleconych budynków
  • praca polega na demontażu armatury, okien, drzwi, listew, burzeniu ścian, sortowaniu surowców, załadunku oraz wykonywaniu prac porządkowych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna
  • brak nałogów
  • wysoka kondycja fizyczna
  • umiejętność obsługi narzędzi budowlanych – szlifierek kątowych, młotów udarowych wyburzeniowych itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • umowę z niemiecką firmą
  • zamieszkanie oraz meldunek
  • zapewnione narzędzia budowlane
  • przejazdy pomiędzy pracą a zamieszkaniem

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 517143017

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 78660dde76a75753