€ 16,00-18,00 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej w Cottbus blisko granicy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2024 01:08
  • Wygasa: 13 dni, 18 godzin

W Cottbus blisko granicy do podjęcia od zaraz także bez znajomości języka fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Darmowe zakwaterowanie dostępne na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Pensja: 16,00-18,00 euro brutto na godzinę pracy + darmowe zakwaterowanie

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy (blisko granicy PL)

Zakres obowiązków:

  • Dokładne sortowanie różnych typów odzieży, takich jak spodnie, bluzy, koszule oraz akcesoriów, w tym czapek i szalików.
  • Praca zgodnie z określonymi standardami bezpieczeństwa i higieny.
  • Utrzymywanie efektywnego tempa pracy.

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna, brak uzależnień i alergii, gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolność do współpracy i efektywnej komunikacji.
  • Punktualność, zaangażowanie i pozytywne podejście do obowiązków.
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie jest wymagana.

Oferujemy:

  • Pełne wsparcie w procesie relokacji, w tym pomoc polskojęzycznego koordynatora przy załatwianiu formalności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami świątecznymi i wakacyjnymi oraz paczkami świątecznymi.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach.
  • Dodatkowe wsparcie finansowe na kurs języka niemieckiego, co ułatwi adaptację do lokalnego środowiska.
  • Umowa o pracę na pełny etat zgodna z niemieckimi standardami, dostępna od zaraz.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej 2024, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@germanymail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-w-cottbus-blisko-granicy/

ID ogłoszenia: 77366622b55478fe

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.