€ 8,50 euro brutto/h

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz dla par wykładanie towaru Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 26, 2014 00:27

Supermarket ze Stutgartu zatrudni pary do wykładania towaru na półki sklepowe. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez doświadczenia. Pracodawca wymaga przynajmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: stawka w okolicach ok 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Poszukiwane są pary do pracy przy wykładaniu towarów w supermarkecie.
  • Do zadań należeć będzie transport palet z magazynu, wykładanie produktów na półki.
  • Obowiązkiem będzie kontrolowanie dat ważności, zmiana ekspozycji oraz odnoszenie produktów które znalazły się nie na swoich miejscach.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • preferowane wyłącznie pary
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy podczas zmiany dziennej lub nocnej-(zmian dziennych jest zdecydowanie mniej)
  • sumienność, pracowitość
  • pracodawca koniecznie oczekuje posiadania zaświadczenia o niekaralności

Oferujemy:

  • pilne zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • niemiecka umowa czasowa
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy
  • jeżeli zaistnieje taka potrzeba pracodawca może pomóc w zorganizowaniu płatnego zamieszkania- głównie w hotelach robotniczych

Prosimy o aplikację wyłącznie pary

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: wk/08/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 12653fb3e2358611