€ 11-12€/h netto

Budownictwo praca w Niemczech dla budowlańców na elewacjach, darmowa kwatera

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: Marzec 15, 2019 4:20 am

Z darmowym zakwaterowaniem dla budowlańców ciekawa oferta pracy w Niemczech na elewacjach. Zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka (przynajmniej jedna osoba).

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje osób do pracy:
Fachowcy na elewacje – dwie osoby .

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
– prace przy elewacjach.

Wymagania:
– Kilkuletnie doświadczenie,
– podstawowa znajomość języka niemieckiego (jedna osoba),
– prawo jazdy kat. B i własny samochód (jedna osoba).

Wybranym kandydatom oferujemy:
– Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę,
– stawka: 11-12€/h netto
– darmowe zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl

kontakt telefoniczny od PN- PT od 09:00-17:00 pod nr Tel: 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

ID ogłoszenia: 3735c88d1a54bcb4

Brak tagów