€ 12-15€/h

Praca w Niemczech od zaraz na budowie malarz przy wykończeniach, Monachium i inne lokalizacje

  • Miasto lub Land: Monachium, Mitterteich, Meiningen, Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2019 03:40

Od zaraz do podjęcia praca w Niemczech na budowie dla malarzy przy wykończeniach i docieplenia obiektów m.in. w rejonie Monachium. Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest konieczna.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów do:
Prace wykończeniowe, malowanie

Miejsce pracy: Monachium, Mitterteich, Meiningen, Kolonia
Praca od: 29.04.2019

Zadania:
– prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji
– prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
– kładzenie tapet
– ogólne prace wykończeniowe

Profil kandydata:
– podstawowa znajomość j. Niemieckiego
– mile widziane prawo jazdy B + własny samochód
– niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy

Oferujemy :
– Stabilne warunki zatrudnienia,
– zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
– stawka: 12€/h netto i opłacone zakwaterowanie
lub
– stawka: 14-15€/h netto bez opłaconej kwatery

Więcej ofert pracy w Niemczech , Holandii oraz Austrii na naszej stronie workonpersonal.pl

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres m.dudkowska@injobs.pl
w tytule maila prosimy o wpisanie „Malarz / wykończenia / docieplenia imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT od 08:00-16:00 pod nr Tel.: 607 968 294

Prosimy o załączenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 1425cc17a8c5895f