€ 2350 brutto +premie

Bez znajomości języka produkcja lamp samochodowych praca Niemcy od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 16, 2021 02:19

Fabryka lamp samochodowych z Hamburga szuka od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na produkcji przy montażu bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie odpłatne dostępne będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji lamp samochodowych

Wakaty: 5

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2350 euro brutto miesięcznie + premie

Umowa: na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • łatwa, manualna praca przy składaniu komponentów lamp samochodowych wykonanych w technologii laserowej, LED oraz OLED

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenie w pracy na produkcji
  • przykładanie się do zadań
  • zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc przy przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • satysfakcjonujące zarobki
  • opcja do przejścia po 3 miesiącach na umowę z pracodawcą
  • przez pierwsze 3 miesiące zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 200 euro/os w pokoju 2 osobowym lub 300 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja lamp samochodowych Hamburg, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 6406191b46d06425