€ 15/h brutto

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań z podstawowym językiem Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Listopad 3, 2020 4:41 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Kolonii dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka, mile widziani również panowie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych
  • podstawowe zadania zgodnie z oczekiwaniami klientów – mycie podłóg, odkurzanie powierzchni, wycieranie kurzy, sprzątanie łazienek, kuchni, wstawianie prania itp.

Oczekiwania:

  • pracowitość, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • własne prawo jazdy kat. B oraz auto na wyjazd
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • pomoc w szukaniu taniej kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • środki i urządzenia do pracy
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 495f9ee6a368486