€ od 9,80/h brutto +premie

Bez znajomości języka praca w Niemczech przy pakowaniu kawy od zaraz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 2, 2020 2:29 am

Dla pakowaczy bez znajomości języka legalna praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne z kubeczkiem. Zatrudnienie w Fuldzie do 30-go listopada 2020.

Stanowisko: Pakowacz zestawów z kawą

Lokalizacja: okolice Fuldy, Niemcy

Wynagrodzenie: od 9,80 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz do 30.11.2020

Wakaty: 25

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie zajmować się pakowaniem zestawów w których skład wchodzi opakowanie kawy oraz kubek
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w soboty

  • zatrudnienie na podstawie umowy, podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • stałe wsparcie opiekuna z biura pośrednictwa pracy
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne zarobki
  • prace w soboty
  • zamieszkanie
  • brak zeitkonta
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu, przy przygotowaniu tłumaczeń

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/pakowacz-fulda

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/309250/0/

ID ogłoszenia: 3875f72654fb2807