€ 1400-1600 netto

Bez znajomosci języka praca w Niemczech od zaraz na produkcji części samochodowych Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 23, 2019 8:38 pm

Fabryka części samochodowych z tworzyw sztucznych w Karlsruhe poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Dostępne lokalizacje: Karlsruhe, Bonn, Düsseldorf, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,34 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej części metalowych oraz z tworzywa sztucznego na potrzeby branży samochodowej
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za obróbkę oraz kontrolę jakości części, pakowanie i konfekcjonowanie produktów
  • wykonywanie zadań pomocniczych

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest od jednej osoby w zespole!
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • zatrudnienie na podstawie niemiecko-polskiej umowy o pracę
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • legalne warunki zatrudnienia z uwzględnieniem druku A1, karty EKUZ oraz dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • atrakcyjne zarobki na poziomie ok 1400 do 1600 euro netto miesięcznie po opłaceniu kosztów zamieszkania
  • przyjemne lokum
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • +25% za pracę na zmianie nocnej i w godzinach nadliczbowych
  • premie świąteczne oraz wakacyjne

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/autoczesci

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 8135c9638d2b6e84