€ 2300-2700

Bez znajomości języka Niemcy praca przy produkcji pizzy od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 21, 2020 4:00 am

Fabryka żywności z Berlina obecnie poszukuje do pracy w Niemczech na produkcji pizzy. Zatrudnienie możliwe od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 2300-2700/mc euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od sierpnia 2020

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • pierwsze dni w zakładzie to szkolenie z zasad BHP, obsługi maszyn itp.
  • szczegółowe zadania będą przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, np: obsługiwanie urządzeń, mycie pojemników, smarowanie blatów sosami, porcjowanie składników, dbanie o ciągłość
  • inne prace zlecane przez kierownika

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • duża zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • świadczenia socjalne
  • dobre zarobki wypłacane na czas
  • pomoc w organizacji formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie za 200 euro miesięcznie/os
  • odzież roboczą i środki ochronne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. prod/b1/08/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 9445f3f1d053d96c