€ 2300-2700/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji pizzy od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 9, 2021 2:38 am
  • Wygasa: 13 dni, 10 godzin

Fabryka spożywcza z Berlina posiada wakaty na produkcji pizzy. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Miasto: Berlin

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych
  • przygotowywanie i porcjowanie składników
  • smarowanie blatów sosem
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie produktu gotowego

Wymagania:

  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy z logiem firmowym
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • pełne wsparcie administracyjne, organizacyjne i kadrowe
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • solidnie przystosowane stanowiska w celu zwiększenia bezpieczeństwa w czasie pandemii
  • gruntowne przeszkolenie
  • płatne zamieszkanie w cenie 220 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wysłanie CV na poniższy adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. prod/b1/04/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-pizzy-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 650606efaf33bb28