€ 10,50 brutto/h + dieta 20 E/d

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie z napojami od zaraz Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 29, 2017 05:26

Hurtownia napojów z Rostock oferuje zatrudnienie od zaraz przy kompletowaniu zamówień. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Rostock, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę plus 20 euro netto diety za przepracowany dzień

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień za pomocą ręcznego wózka paletowego ze wspomaganiem elektrycznym i skanera ręcznego, który można obsługiwać również w języku polskim
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ustawienie produktów na paletach i wystawienie produktów na rampę do załadunku
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęć podnoszenia kwalifikacji oraz nauki języka niemieckiego
  • zdolności analityczne i umiejętność liczenia w pamięci
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z zakwaterowania w samodzielnych pokojach w kwocie 250 euro miesięcznie lub w pokojach 2-os za 200 euro miesięcznie
  • legalną umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn z napojami, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 48059a48be735caa