€ 11 euro

Bez znajomości języka praca w Niemczech na magazynie Netto w Kitzingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kitzingen
  • Opublikowany: grudzień 11, 2018 04:37

W rejonie Kitzingen do podjęcia od zaraz i bez znajomości języka atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie sieci sklepów Netto. Zatrudnienie dla komisjonerów przy kompletowaniu zamówień na palety.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników do magazynu NETTO w Niemczech. Praca w miejscowości Kitzingen, jako KOMISJONER

Obowiązki
Sortowanie i układanie paczek
Wymagania
Punktualność,
Rzetelność,
Odpowiedzialny stosunek do pracy

Nie wymagamy doświadczenia, ani znajomości języka niemieckiego
Oferujemy
Wynagrodzenie godzinowe 11€ brutto
Premie za polecenie nowego pracownika 40€,
Dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
Możliwość firmowego zakwaterowania
Możliwość dowozu do / z pracy
Możliwość awansu pionowego
Zachęcamy do kontaktu!

CV dortmund@german-logistic.de

+48 504 800 300
+49 231 51818499

ID ogłoszenia: 6635c0e7a009d310