€ 18 euro brutto

Praca Niemcy jako operator koparki od zaraz, Treis-Karden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Treis-Karden
  • Opublikowany: Marzec 8, 2019 6:42 am

W miejscowości Treis-Karden propozycja pracy w Niemczech od zaraz dla operatorów koparek kołowych i gąsienicowych. Zatrudnienie adresowane do kandydatów z komunikatywną znajomością języka.

Obowiązki

Obsługa koparek kołowych do 20 ton oraz koparek gąsienicowych do 40 ton.
Wykonywanie wykopów ziemnych
Dbałość o stan techniczny koparki

Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)

KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Uprawnienia do obsługi koparek (warunek konieczny)

Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Dojazd na miejsce budowy we własnym zakresie
(pracodawca zapewnia dodatek paliwowy uzależniony od odległości dojazdu do miejsca budowy – 10€ od 40km)

Koszt zakwaterowania we własnym zakresie

Prawo jazdy kat. CE, C1E – mile widziane

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie 18 euro brutto/godzina
dodatek paliwowy uzależniony od odległości dojazdu do pracy
dodatek żywieniowy 4,09€ za dzień
Pomoc w organizacji wyjazdu

CV w języku polskim i niemieckim proszę wysyłać na adres E mail:
a.wilczowski@helvetia-enterprise.de

ID ogłoszenia: 9255c812e4bf0058

Brak tagów