€ 1640 brutto + zakwaterowanie

Hamburg bez języka 2017 praca w Niemczech dla par na magazynie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku 2017
  • Opublikowany: lipiec 17, 2017 04:41

Bez znajomości języka aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla par na magazynie hurtowni odzieży z Hamburga do końca roku 2017. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na cały okres umowy.

Stanowisko: magazynier / komisjoner

Liczba miejsc: 4 (lub 2 pary)

Start: od zaraz

Umowa: do końca roku 2017

Zarobki: 1640 euro brutto podstawy

Zadania:

– komisjonowanie artykułów odzieżowych, układnie

– zbieranie zamówień, przygotowanie wysyłek do sklepów detalicznych

– metkowanie, zakładanie zabezpieczeń antykradzieżowych

– cykliczne inwentaryzacje towaru

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie na stanowisku komisjonera

– dyspozycyjność od zaraz do końca bieżącego roku

– zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni

– atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe oraz znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie w Niemczech na podstawie umowy na czas określony do końca roku 2017

– bezpłatne zakwaterowanie na cały okres zatrudnienia

– pracowitość, rzetelność, dobra organizacja

– pomoc ze sprawami natury formalnej na miejscu

– wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn Hamburg 08/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 873596d3f9a63c27