€ od 13/h

Bez znajomości języka praca Niemcy przy pakowaniu wafelków od zaraz w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 28, 2022 2:54 am

Oferujemy zatrudnienie w fabryce spożywczej z Bremen przy pakowaniu wafelków. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji.

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w fabryce przy pakowaniu oraz kontroli jakości wafelków
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaangażowanie, samodyscyplina
  • wysoka motywacja
  • punktualność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro od osoby
  • świadczenia socjalne
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-wafelkow-bremen-2022/

ID ogłoszenia: 67461f2cace7461e