€ 12-14,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz produkcja czekolady Köln 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 4, 2017 05:17

Oferujemy opcję zatrudnienia w fabryce z Kolonii na produkcji czekolady. Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech skierowana do Polaków również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Wynagrodzenie: 12 do 14,50 euro brutto na godzinę – stawka uzgadniana jest indywidualnie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy wspieraniu procesów produkcyjnych związanych z wytwarzaniem wyrobów czekoladowych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o czystość na stanowisku

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • duża dokładność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenie i znajomość języka niemieckiego nawet na poziomie podstawowym
  • samodzielność
  • wysoka sprawność i duża siła fizyczna
  • możliwość pracy na zmiany
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • ciekawe wyzwania
  • zamieszkanie w hotelu robotniczym, płatne w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub możliwość skorzystania z samodzielnej kawalerki, której koszt wynosi 350 euro miesięcznie + media
  • obowiązuje system 3 zmianowy
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przejścia na stałą
  • świadczenia socjalne
  • premie i dodatki

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji, zatytułowanych: „Produkcja czekolady, Kolonia – imię i nazwisko” na adres dostępny poniżej:

  • Stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-czekolady-kolonia/

ID ogłoszenia: 111598228f3a1868