€ 13,50/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy produkcji deserów mrożonych fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 9, 2021 02:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji deserów mrożonych. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto/h + dodatek za pracę w warunkach chłodniczych, co finalnie daje 13,50/h brutto euro

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • praca w chłodni na produkcji deserów i dań spożywczych
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac manualnych przy linii produkcyjnej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za pakowanie, wykładanie produktów, nadzór nad napełnianiem maszynowym, obsługiwanie urządzeń, kontrola jakości itp.

Oczekiwania:

  • dostępność na najbliższe 6 miesięcy
  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność
  • pełna samodzielność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze oraz trening pod okiem koordynatora
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony – 6 miesięcy
  • bezpłatne zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • pracę w systemie zmianowym
  • uniform służbowy
  • środki ochrony indywidualnej
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, listopad 2021/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 2261896c857bb63