€ od 13,55/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji batonów Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 26, 2022 1:25 am

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie z fabryki w Augsburgu dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Wynagrodzenie: od 13,55 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna w fabryce spożywczej
  • w pierwszych dniach zapewnione jest szkolenie pracownicze z zasad BHP oraz stanowiskowe
  • kierownik przydziela zadania zgodnie z doświadczeniem lub kwalifikacjami, może to być np.: obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, dostarczanie składników, dbanie o ciągłość, pakowanie, etykietowanie, prace manualne, dodawanie składników, odmierzanie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność wydajnej pracy zespołowej
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką, podpisaną z pracodawcą
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • pełne wsparcie na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • na początku wyłącznie obsadzanie zmian nocnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 38662dec81702aad