€ wysokie zarobki

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu kosmetyków 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 11, 2018 03:31

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla pakowaczy przy pakowaniu kosmetyków również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie w Kolonii zorganizowane na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji – pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wkładanie kosmetyków do opakowań zbiorczych oraz etykietowani

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • mile widziane własne auto
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego – aczkolwiek nie jest to obowiązkowe
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • na miejscu zagwarantowane lokum
  • wsparcie koordynatorów polskojęzycznych
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających obowiązki możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zwrot kosztów w przypadku korzystania z własnego auta

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link: http://bit.do/formularz2018

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-kosmetykow-od-zaraz/niemcy/14328521

ID ogłoszenia: 815b96da51e7642

2 komentarze na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu kosmetyków 2018”

  1. Witam jak się skontaktować i jak z wyjazdem z Polski

  2. Bozena Maciejewska na wrzesień 24, 2018 @ 16:10

    Witam jestem zainteresowana razem z kolezankami
    PROSZĘ o kontakt 506997509