€ 1150-1500 netto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz dla par i grup pakowanie słodyczy, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 7, 2021 2:12 am
  • Wygasa: 17 dni, 16 godzin

Dla par i grup pakowaczy w Berlinie od zaraz propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka z możliwością zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Termin: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od maja 2021 do luty/marzec 2022

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca w fabryce słodyczy
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów oraz pakowanie i układanie

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • wysoka precyzja
  • atutem będą zgłoszenia od par/grup z własnym środkiem transportu
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – dodatkowe ubezpieczenie, zaliczki na podatek, karta Ekuz i druk A1
  • zakwaterowanie niedaleko miejsca zatrudnienia
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • opcja pracy w weekendy
  • premia na święta to 150 euro, frekwencyjna wynosi 100 euro netto
  • za pracę w niedzielę jest + 50%
  • za pracę w godzinach nocnych oraz na nadgodziny +25%
  • stałe wsparcie oraz pomoc w uzyskaniu zwrotu części odprowadzanego podatku

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowanieslodyczy

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305238/0

ID ogłoszenia: 14609070c072675