€ 10,45 €/h brutto +dodatki

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par od zaraz pakowanie pierników, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2021 1:30 am

Dla par pakowaczy w Norymberdze od zaraz propozycja pracy w Niemczech przy pakowaniu pierników. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pakowacz pierników

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie pierników oraz ciastek
  • wykonywanie prac produkcyjnych
  • pilnowanie czystości
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • atutem będą zgłoszenia od par
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie pełna mobilność – prawo jazdy kat. B + auto
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

  • zatrudnienie na podstawie umowy na niemieckich warunkach + ubezpieczenie i pakiet socjalny
  • w pełni darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowych mieszkaniach
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • stałe wsparcie koordynatora
  • przeszkolenie
  • wsparcie w załatwieniu formalności związanych z zasiłkiem na dzieci – niemieckim kindergeld
  • premia świąteczna oraz wakacyjna
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • dodatki za pracę  na noce +25%, w niedziele +50%
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie:

Krótki link: http://bit.do/norymberga-pierniki

Link zwykły: https://kirschgruppe.elevato.net/pl/pakowanie-piernikow,ja,319

źródło: https://gratka.pl/praca/pakowanie-piernikow/ob/21836821

ID ogłoszenia: 2060d1218e889c7