€ od 13,55/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par na produkcji batonów od zaraz fabryka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 1, 2022 01:22

Zatrudnienie od zaraz w fabryce słodyczy z Augsburga dla par również bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech na produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem i polewą.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Wakaty: 15

Pensja: 13,55 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej z Augsburga na produkcji batonów w polewie czekoladowej
  • pierwsze dni pracy to rzetelne szkolenie pracownicze, przydział odzieży
  • do zadań należeć będzie udział w procesach produkcyjnych – ustawianie urządzeń, dostarczanie półproduktów, pilnowanie jakości, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • wydajność, sumienność, solidność
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • początkowo wyłącznie pracę na zmianie nocnej
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • legalną umowę z ubezpieczeniem i odprowadzaniem świadczeń
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 231635fd1eb6157b