€ od 2250/mc

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie napojów hurtownia Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 17, 2022 01:18

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Oferta z Essen dla komisjonerów bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Pensja: od 2250 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Obowiązki:

  • wykonywanie prac jako pomocnik na magazynie z napojami
  • konieczne będzie przenoszenie zgrzewek, kompletowanie zamówień, pakowanie, zabezpieczanie transportów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac porządkowych, obsługiwanie sprzętów, przyjmowanie dostaw itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wysoka motywacja
  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • wielozadaniowość
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • terminowe wypłacanie pensji
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Magazyn z napojami, Dortmund /006/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-napojow-dortmund/

ID ogłoszenia: 16962ab25c863fe5