€ 11,75/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dróg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 2, 2018 03:37

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy budowie dróg. Zatrudnienie od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: 11,75 euro brutto na godzinę

Umowa: na 1 miesiąc

Zakres zadań:

  • praca w przedsiębiorstwie budowlanym jako pomocnik przy budowie dróg i autostrad

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • dyspozycyjność na miesiąc

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w 1 – 2 osobowych pokojach
  • legalne warunki zatrudnienia i solidną umowę o pracę
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych, np. Kindergeld
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wysokie stawki godzinowa
  • pomoc przy dopełnianiu formalności i pomoc w zorganizowaniu dokumentów aplikacyjnych po niemiecku

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • cv@irkl.pl

Dzwonić można na numer: 536 275 320

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-drog-bez-znajomosci-jezyka-2018/

ID ogłoszenia: 5655bb264fc1895f